Zabiegi ujędrniające

ELASTYCZNOŚĆ, JĘDRNOŚĆ I SPRĘŻYSTOŚĆ – Elektrostymulacja mięśni i ujędrnianie biustu Poznań

Naszego ciała zależy od kolagenu i elastyny. Z wiekiem spada zdolność organizmu do produkcji tych białek, włókna stają się więc słabsze i cieńsze. Maleje aktywność mięśni, a efektem tych zmian jest utrata jędrności. Problem utraty jędrności dotyka najwcześniej wewnętrzną stronę ud, ramiona, brzuch, pośladki i biust. Nasz tryb życia ma również duży wpływ na upośledzenie i osłabienie włókien kolagenowych przez nieodpowiednią dietę, brak aktywności ruchowej, stosowanie drastycznych diet.

Zabiegi na ciało powinny być wykonane w serii od 6 do 10 zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

PERFEKT Studio Estetyki Ciała proponuje zabiegi antycellulitowe oraz zabiegi odchudzające przynoszące wymierne efekty ujędrniające.

BEAUTIFUL  wyszczuplanie, redukcja cellulitu i ujędrnienie (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo; zapobiegawczo 1 w tygodniu, zalecana ilość zabiegów 10 w serii):

Elektrostymulacja mięśni i ciała w Poznaniu = dwugodzinny trening wysiłkowy, nie powoduje rozrostu mięśni. Dla osób z nadwagą do 10 kg. Efekty: wyszczuplenie ciała, redukcja cellulitu, wzrost jędrności i elastyczności, poprawa krążenia limfatycznego, usuwanie toksyn, poprawa metabolizmu KOMÓRKOWEGO, modelowanie ciała.

Elektrostymulacja pośladków. Dla osób z problemem bryczesów, nadmiar ciała po bokach ud powstały w wyniku zwiotczlaych i spłaszczonych pośladków. Zabieg modelujący sylwetkę, podnosi i ujędrnia pośladki.

Drenaż limfatyczny – usprawnia przepływ limfy i udrażnia węzły chłonne co pozwala na usunięcie obrzęków i toksycznych złogów. Wspomaga ODCHUDZANIE i zwalcza cellulit.

Dla wzmocnienia efektywności zabiegi wykonywane są w połączeniu z podczerwienią

MesoTherm – sześć najdoskonalszych technologii w jednym zabiegu. Mikrodermabrazja, laser stymulujący odnowę, mikronakłucia, RF i masaż próżnowy, oxyelektroporacja. Taka synergia daje spektakularne efekty ujęrdnienia i poprawy jakości skóry. Zabieg z wykorzystaniem wszystkich technologii wykonujemy raz w miesiącu. Seria od 4 do 10 zabiegów. W międzyczasie zalecane jest wykonanie zabiegu z użyciem fali radiowej lub oxyelektroporacji. Doskonale napina skóre nad kolanami i wewętrzną część ud.

Żelazko Antycellulitowe aparat do masażu próżniowego wykorzystujący połączenie 3 energii : lipodermologia + chromoterapia + elektrostymulacja TENS (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo; zapobiegawczo 1 w tygodniu, zalecana ilość zabiegów 10 w serii). Zabiegi na wybrane partie ciała. Efekty: wyszczuplenie, redukcja cellulitu, pojędrnienie, lifting ciała.

Masażer lipoderm aparat do masażu próżniowego dla osób z nadwagą i cellulitem oraz zwiotczała skórą np. po dużej utracie wagi lub po porodzie (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo; zapobiegawczo 1 w tygodniu, zalecana ilość zabiegów 10 w serii). Świetne efekty wyszczuplające i redukcjące cellulit i ujędrniające. Czas trwania zabiegu 10 minut na każdą partię ciała. Perfekt Studio – Masaż Lipodermologiczny

Vacum Bańki masaż rytmiczny pośladków, likwidacja bryczesów, ujędrnienie i modelowanie pośladków (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo; zapobiegawczo 1 w tygodniu, zalecana ilość zabiegów 10 w serii)

Vacum Bańki masaż rytmiczny piersi  ujędrnienie i powiększenie biustu (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo; zapobiegawczo 1 w tygodniu, zalecana ilość zabiegów 10 w serii).

RF Fale Radiowe  najnowocześniejszy zabieg odwracający skutki starzenia skóry. Głęboka Perfekt Studio – Therma G RF Fale Radiowediatermia powoduje skracanie włókien kolagenowych, odbudowę kolagenu i rozbijanie komórek tłuszczowych. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji redukujących tkankę tłuszczową i cellulitu. (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo najlepiej w serii 10 zabiegów maksymalnie dwie serie w roku). Zabieg wykonywany jest na wybrane parte ciała. Efekty: wyszczuplenie, redukcja cellulitu, wzrost napięcia i gęstości skóry, wygładzenie zmarszczek i blizn. Czas trwania zabiegu od 30 minut, zależy od obszaru poddawanego zabiegowi oraz kondycji skóry.

Mezoterapia bezigłowa TMT– wykorzystując zjawisko elektroforoporacji zwiększamy ilość i głębokość penetracji substancji aktywnych aplikowanych zewnętrznie. Dzięki mezoterapii TMT możemy pozbyć się cellulitu bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym. System TMT opracował 7 rodzajów zabiegów estetycznych dla których zostały opracowane specjalne programy: antycellulitowy, na cellulit zlokalizowany, na rozstępy, ujędrniający, przeciwzmarszczkowy, regenerujący skórę po słońcu i na przebarwienia.

Masaż klasyczny manualny wykonywany na bazie substancji ujędrniających wspaniale poprawia napięcie skóry.

Ponadto polecamy zabiegi klasyczne pielęgnacyjne diego dalla palma z efektem silnego chłodzenia – oskonale radzi sobie z cellulitem i brakiem jędrności, oraz  doskonale znany GUAM – wyszczupla, poprawia ukrwienie i redukuje cellulit.

Najlepsze efekty osiągamy dzięki synergicznemu działaniu różnych metod i substancji. Zapytaj w gabinecie o zabieg dedykowany Tobie i Twoim problemom.