Zaznacz stronę

Zabiegi odchudzające - Poznań

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Tkanka tłuszczowa stanowi zapasową rezerwę energii. Pełni funkcję termiczną oraz ochronną przed urazami mechanicznymi . Gromadzi się głównie na brzuchu, udach, biodrach i ramionach. Główne przyczyny powstawania nadmiaru tkanki tłuszczowej to siedzący tryb życia, niewłaściwa dieta, kuracja lekowa i starzenie się organizmu. Pamiętajmy, że aby zmniejszyć objętość naszej tkanki tłuszczowej, musimy nie tylko doprowadzić do jej rozbicia, ale przede wszystkim ją spalić, a toksyny powstałe w wyniku tego procesu wydalić.

Zabiegi odchudzające na ciało powinny być wykonane w serii od 6 do 10 zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

PERFEKT Studio Estetyki Ciała proponuje następujące zabiegi przynoszące wymierne efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej:Perfekt Studio – Elektroskultur

BEAUTIFUL wyszczuplanie i modelowanie ciała (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo; zapobiegawczo 1 w tygodniu, zalecana minimalna ilość zabiegów 10 w serii)

Elektrostymulacja mięśni ciała – dwugodzinny trening wysiłkowy, nie powoduje rozrostu mięśni. Dla osób z nadwagą do 10 kg. Efekty: wyszczuplenie ciała, wzrost jędrności i elastyczności, poprawa krążenia limfatycznego, usuwanie toksyn, poprawa metabolizmu komórkowego, modelowanie ciała.

Elektrostymulacja pośladki – Dla osób z problemem bryczesów,nadmiar ciała po bokach ud powstały w wyniku czynników grawitacyjnych i spłaszczonych pośladków. Zabieg modelujący sylwetkę, podnosi i ujędrnia pośladki.

Elektroskultur– zabieg odchudzający z mokrymi bandażami, dla osób z dużą nadwagą. Efekty: duża utrata wagi ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu i rozstępów, poprawa krążenia limfatycznego, usuwanie toksyn, poprawa metabolizmu komórkowego.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

usprawnia przepływ limfy i udrażnia węzły chłonne co pozwala na usunięcie obrzęków i toksycznych złogów. Wspomaga odchudzanie i zwalcza cellulit.

Dla wzmocnienia efektywności zabiegi wykonywane są w połączeniu z podczerwienią

Żelazko Antycellulitowe aparat do masażu próżniowego wykorzystujący połączenie 3 energii : lipodermologia + chromoterapia + elektrostymulacja TENS (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo; zapobiegawczo 1 w tygodniu, zalecana ilość zabiegów 10 w serii). Zabiegi na wybrane partie ciała. Efekty: wyszczuplenie, redukcja cellulitu, pojędrnienie lifting ciała. Perfekt Studio – Głowica do lipodermologii

Masażer lipoderm aparat do masażu próżniowego dla osób z nadwagą i cellulitem oraz zwiotczała skórą np. po dużej utracie wagi lub po porodzie (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo; zapobiegawczo 1 w tygodniu, zalecana ilość zabiegów 10 w serii). Świetne efekty wyszczuplające i redukujące cellulit i ujędrniające.

Vacum Bańki masaż rytmiczny na pośladki likwidacja bryczesów, ujędrnienie i modelowanie pośladków (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo; zapobiegawczo 1 w tygodniu, zalecana ilość zabiegów 10 w serii)

RF Fale Radiowe najnowocześniejszy zabieg odwracający skutki starzenia skóry. Głęboka diatermia powoduje skracanie włókien kolagenowych, odbudowę kolagenu i rozbijanie komórek tłuszczowych. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji redukujących tkankę tłuszczową i cellulitu. (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo najlepiej w serii 10 zabiegów maksymalnie dwie serie w roku). Zabieg wykonywany jest na wybrane parte ciała. W trakcie jednego zabiegu pracujemy tylko na jednej wskazanej części ciała. Efekty: wyszczuplenie, redukcja cellulitu, wzrost napięcia i gęstości skóry, wygładzenie zmarszczek i blizn. Czas trwania zabiegu maksymalnie 30 minut, zależy od obszaru poddawanego zabiegowi.

ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE NA CIAŁO KEENWELL:

Zabieg detoksykująco – drenujący ma na celu przygotowanie ciała do dalszych zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych. Aby w pełni skutecznie walczyć z nadmiarem tkanki tłuszczowej musimy oczyścić organizm z nadmiaru wody i toksyn. Zabieg wykonujemy dwukrotnie 2 razy w tygodniu. Efektywność zabiegu wzmacnia działanie podczerwieni.

Zabieg wyszczuplający preparaty działają na lipolizę rozbijając tkankę tłuszczowa na glicerol i inne kwasy tłuszczowe. Aktywne składniki zielona herbata i kawa spalają tłuszcz i utrudniają ponowne jego odkładanie a argentyńska roślina mate bogata w metil-xantinę przyspiesza spalanie. Efektywność zabiegu wzmacnia działanie podczerwieni.

Zabiegi na ciało Abacosun:

Brasil Spa zabieg wyszczuplająco- antycellulitowy przyspiesza metabolizm wpływając na redukcję tkanki tłuszczowej. Składniki aktywne to L-karnityna, kofeina i bluszcz modelują i ujędrniają ciało. Efektywność zabiegu wzmacnia działanie podczerwieni. Czas trwania zabiegu około 60 minut.

Perfekt Studio Odchudzanie Najlepsze efekty uzyskuje się łącząc różne rodzaje zabiegów odchudzających. Dlatego też po konsultacji w trakcie pierwszej wizyty, proponujemy odpowiedni program zabiegów w celu osiągnięcia najefektywniejszych wyników kuracji.