Trychologia

Trychologia – Poznań

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA MESOTHERM W TERAPII ŁYSIENIA MĘŻSZCZYZN I KOBIET

Radiofrekwencja mikroigłowa MESOTHERM jest urządzeniem medycznym firmy BIOTEC. Odpowiednie parametry mocy zastosowanych fal radiowych, ilość i długość igieł, sposób ich rozmieszczenia na rolce, regulowana moc zassania gwarantują najlepsze efekty w walce z czasem i nie dotyczy to tylko starzenia skóry twarzy i ciała.

PROBLEMY Z WYPADAJĄCYMI I OSŁABIONYMI WŁOSAMI

W wyniku badań i przeprowadzonych kuracji udowodniono, że radiofrekwencja mikroigłowa MESOTHERM doskonale sprawdza się w zapobieganiu i leczeniu łysienia androgenowego zarówno u kobiet jak i u męższczyzn. Stymulowane falą radiową i mikronakłuciami zminiaturyzowane już mieszki włosowe, mogą ponownie dokonywać podziałów komórkowych i wytwarzać zdrowe włosy. Bardzo ważne, aby leczenie rozpocząć zanim nastąpi zanik mieszków włosowych. Mieszki, nawet te, które nie dokonują już podziałów komórkowych, ale wciąż widoczne są w kamerce trychoskopowej, można doskonale pobudzić i sprowokować do dalszej pracy i wytwarzania włosów. Ponadto, działamy stymulująco na te mieszki, które z wiekiem i pod wpływem hormonów ulegają powolnej degradacji. Przedłużając ich żywotność i poprawiając ich kondycję możemy dłużej cieszyć się piękną fryzurą.

PRZEBIEG KURACJI.

Kuracja to sześć do ośmiu zabiegów wykonywanych w ostępach co 7 dni. Rozpoczyna ją specjalistyczna dermabrazja skóry głowy, dzięki której dokładnie oczyścimy i odblokujemy zaczopowane mieszki włosowe. Następnie przeprowadzamy zabieg radiofrekwencji mikroigłowej. Dermabrazję wykonuje się raz na miesiąc. W całym cyklu leczenie wykonamy ją najwyżej dwukrotnie. Po całej kuracji, dla utrzymania efektów, pojedynczy zabieg powtarzamy raz na 2 do 3 miesięcy.

Kurację uzupełniamy specjalistycznymi produktami do pielęgnacji włosów przerzedzonych, wypadających i z problemami.