Zabiegi dla skór naczyniowych

ZABIEGI DLA SKÓR NACZYNIOWYCH I Z TRĄDZIKIEM RÓŻOWATYM

Płytko unaczyniona skóra jest uwarunkowana genetyczne, dodatkowo duża obecność żeńskich hormonów estrogenowych rozluźniających ściany naczyń krwionośnych i początkowo nieestetyczny, uporczywy rumień zmienia się w trudny do leczenia trądzik rożowaty.
Co robić? Po pierwsze – nie lekceważyć pierwszych objawów i nie przyzwyczajać się do rumienia, bo przecież można go zamaskować fluidem. Po drugie – codzienna pielęgnacja, odpowiednio dostosowane kremy potrafią zdziałać cuda. Po trzecie – unikać nadmiernego przegrzewania skróry (opalanie, sauna, solarium) oraz odpowiednio zabezpieczać skórę w zimne i wietrzne dni. Po czwarte – przynajmniej raz w roku poddać się odpowiedniej kuracji w gabinecie kosmetycznym. Dopóty, dopóki nie mamy zmian przerostowych z powodzeniem złagodzimy wszystkie zmiany chorobowe.
W moim gabinecie zaczynam od specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych, lub pilingów chemicznych. Po serii zazwyczaj proponuję kilka zabiegów IPL dodatkowo obkurczających i wzmacniajacych ściany naczyń. Obowiązkowo odpowiednia pielęgnacja domowa dostępna na miejscu.
Dobór zabiegów zależy od stanu skóry. Niestety czasami zmiany są na tyle uporczywe, że ilość zabiegów musi być zwiększona, a co za tym idzie wydłuża się czas leczenia. Dla niecierpliwych i niesystematycznych jest to poważna przeszkoda. W stanch ostrych, zapalnych nieodzowna jest wizyta u lekarza i kilkumiesięczne leczenie farmakologiczne.

Perfekt Studio poleca specjalistyczne dermokosmetyczne zabiegi dla poprawy jakości skór wrazliwych i lagodzenia objawów tradzika różowatego:
– Płyn Jessnera
– Hialuronoplastykę
– Retino booster
– IPL
– Magnetoterapię
– Rossatore wraz z pielęgnacja domową