Zaznacz stronę

Okolice oczu

OKOLICE OCZU

Kolagen i elastyna to proteiny zapewniające skórze odpowiednie napięcie, nawilżenie i jędrność. Niestety z wiekiem włókna tych białek ulegają osłabieniu i są niszczone przez wolne rodniki i toksyny, a dodatkowo w organizmie spada poziom substancji stymulujących produkcję kolagenu. Skóra traci sprężystość, gęstość i nawilżenie. Pojawiają się zmarszczki. Skóra wokół oczu jest szczególnie wrażliwa ze względu na swoją morfologię i funkcję. Powieki to najcieńszy fragment ludzkiej skóry, ich średnia grubość to zaledwie 0,04 mm dlatego, jako pierwsza narażona jest na niekorzystne działanie czasu (cienie i worki pod oczami), dodatkowo już około 25 roku życia pojawiają się zmarszczki mimiczne – kurze łapki, które pogłębiają się wraz z pogarszaniem struktury skóry.

Perfekt Studio Estetyki Ciała proponuje:

RF Fale Radiowe  ABSOLUTNY HIT – najnowocześniejszy zabieg odwracający skutki starzenia skóry. Głęboka diatermia powoduje skracanie włókien kolagenowych, odbudowę kolagenu i rozbijanie komórek tłuszczowych. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji ujędrniających, poprawiających gęstość skóry, redukujących zmarszczki, tkankę tłuszczową i cellulit. (wykonujemy od 2 do 3 zabiegów tygodniowo najlepiej w serii 10 zabiegów maksymalnie dwie serie w roku). Efekty: intensywny lifting twarzy i okolic oczu, wyszczuplenie, redukcja cellulitu, wzrost napięcia i gęstości skóry, wygładzenie zmarszczek i blizn. Czas trwania zabiegu maksymalnie 30 minut, zależy od obszaru poddawanego zabiegowi.

Mezoterapia bezigłowa TMT- wykorzystując zjawisko elektroforoporacji zwiększamy ilość i Perfekt Studio Mezoterapia Bezigłowa TMTgłębokość penetracji substancji aktywnych aplikowanych zewnętrznie. Dzięki mezoterapii TMT możemy pozbyć się cellulitu bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym. System TMT opracował 7 rodzajów zabiegów estetycznych dla których zostały opracowane specjalne programy: antycellulitowy, na cellulit zlokalizowany, na rozstępy, ujędrniający, przeciwzmarszczkowy, regenerujący skórę po słońcu i na przebarwienia. Efektem jest ujędrnienie, nawilżenie, korekcja i zapobieganie powstawaniu zmarszczek. Skóra odzyskuje blask i świeżość.

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne MESOESTETIC

Mesoestetic Power Patch – terapia anti aging: kuracja kosmetyczna zapewniająca doskonałe efekty zapobiegania i niwelowania oznak starzenia się skóry wokół oczu zmarszczki, przebarwienia, teleangiektazje i utrata jędrności- dzięki właściwościom kwasu hialuronowego skóra jest zregenerowana, uelastyczniona i nawilżona, natomiast DMAE /substancja stymulujaca produkcję kolagenu, głeboko odżywia skórę, pobudza włókna mięśniowe, utrzymuje długotrwały efekt liftingu/ skutecznie przeciwdziała wiotczeniu skóry wokół oczu. Power Patch to połączenie zasady działania płatków transdermalnych i jontoforezy dzięki umieszczeniu wewnątrz płatka układu mikroelektronicznego. Zabieg można łączyć z zabiegiem pielęgnacyjnym twarzy.

Mesoestetic Power Patch – terapia przeciw workom i cieniom pod oczami: kwas hialuronowy doskonale nawilża i przywraca skórze elastyczność, wyciąg z kasztanowca usprawnia krążenie, redukuje worki i cienie pod oczami, pozostałe składniki umożliwiają eliminację nadmiaru płynów i sinego zabarwienia. Power Patch to połączenie zasady działania płatków transdermalnych i jontoforezy dzięki umieszczeniu wewnątrz płatka układu mikroelektronicznego. Zabieg można łączyć z zabiegiem pielęgnacyjnym twarzy.

NATINUEL – Botolift zabieg na okolice oczu na bazie kwasu migdałowego oraz synergicznie działających peptydów (efekt botoxu), przeznaczony dla osób pragnących zredukować zmarszczki, bruzdy mimiczne, zmniejszyć worki i rozjaśnić cienie pod oczami. Zabiegi wykonane powinny być w serii 6 do 10 zabiegów. Częstotliwość: pierwsze 4 zabiegi co 7 dni, następne 2 co 15 dni pozostałe raz w miesiącu.

BIOLINE Details of beauty – zabieg na okolicę oczu i ust oparty na synergii między Roślinnymi Komórkami Macierzystymi a składnikami aktywnymi najnowszej generacji (nanotechnologia). Komórki macierzyste jabłoni pobudzają i stymulują komórki macierzyste skóry, kawior rewitalizuje, retinol regeneruje, kwas hialuronowy nawadnia, heksapeptyd wzmacnia i ujędrnia. Efektem jest wygładzenie zmarszczek wokół oczu i ust, rozjaśnienie okolic oczu, usta zyskują świeżość i plastyczność. Najlepsze efekty daje seria 6 zabiegów (jeden tygodniowo). Zabieg można łączyć z zabiegiem pielęgnacyjnym twarzy.

ENERPEEL EL jest pilingiem chemicznym mającym na celu kontrolowanie złuszczyć naskórek w celu poprawy wygladu skóry wokół oczu. Martwy naskórek zostaje usunięty, poprawia się sprężystość skóry, zmarszczki ulegaja wypłyceniu, a plamy barwnikowe znacznemu rozjaśnieniu. Nastepuje regeneracja i modelowanie żywego naskórka. Enerpeel to mieszanka kwasu trójchlorooctowego oraz mlekowego, pozwala to na przeprowadzenie niezwykle bezpiecznego złuszczania a w konsekwancji regeneracji i odmłodzeniu fragmentów skóry wokół oka i na powiekach. Seria to 4 zabiegi przeprowzdzone w odstępach co 7 do 10 dni.