Zaznacz stronę

Manicure i Pedicure

MANICURE I PEDICURE

manicure hybrydowy poznań

Poza szeroką gamą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, w naszym salonie kosmetycznym zlokalizowanym w dogodnej części miasta Poznań, wykonujemy profesjonalny manicure oraz pedicure. Przy wykorzystaniu najwyższej jakości urządzeń oraz preparatów pielęgnacyjnych renomowanych marek dołożymy wszelkich starań, aby Twoje paznokcie były zdrowe i estetyczne, a skóra dłoni i stóp gładka oraz elastyczna.

MANICURE HYBRYDOWY

Zadbane i wypielęgnowane paznokcie dłoni stanowią bez wątpienia niezwykle ważny element naszego wizerunku zewnętrznego. Osobom pragnącym nienagannie wyglądać zarówno w pracy, jak również poza nią, proponujemy profesjonalny manicure, przywracający dłoniom i paznokciom naturalny, zdrowy wygląd.

Każdy zabieg manicure przeprowadzany w salonie PERFEK STUDIO w Poznaniu obejmuje między innymi kąpiel odżywczą, usuwanie bądź wycinanie skórek, polerowanie oliwką, nadanie paznokciom pożądanego kształtu oraz balsamowanie. Wszystko to przy wykorzystaniu wysokiej klasy preparatów kosmetycznych, dokładnie wysterylizowanych narzędzi oraz w przyjaznej atmosferze.

Zabiegi, które przeprowadzamy w naszym salonie kosmetycznym to przede wszystkim:

manicure klasyczny, czyli tradycyjny zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie, obejmujący odżywczą kąpiel, usunięcie skórek oraz malowanie paznokci,
manicure francuski, polegający na wykonaniu manicure klasycznego, a następnie na rozjaśnieniu wolnego brzegu paznokcia przy pomocy białego lakieru; końcowym etapem zabiegu jest pomalowanie płytek paznokci jasno-różowym lub mlecznym lakierem,
manicure japoński, który wzmacnia naturalną płytkę paznokci, nadaje jej piękny połysk i dostarcza niezbędnych składników odżywczych – ten rodzaj manicure jest w szczególności polecany osobom posiadającym paznokcie kruche, łamliwe, rozdwajające się oraz z widocznymi rowkami,
manicure hybrydowy, stanowiący najnowszy trend w kosmetyce paznokci, który pozwala na przedłużenie efektu zadbanych i wypielęgnowanych paznokci nawet do dwóch-trzech tygodni – ten typ manicure jest przeprowadzany przy użyciu specjalnych produktów łączących w sobie właściwości lakieru do paznokci oraz światło utwardzalnego żelu.

PEDICURE

Poza manicure, w naszym salonie kosmetycznym mieszczącym się w atrakcyjnej części miasta Poznań, wykonujemy profesjonalny pedicure. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wypielęgnowane i zadbane stopy stanowią element nie tylko wpływający na codzienne samopoczucie, ale także mający bezpośredni wpływ na zdrowie. Dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę zabiegów pedicure, wśród których znajdują się zarówno zabiegi upiększające, jak i lecznicze. Kosmetyki, na których pracujemy w gabinecie kosmetycznym PERFEKT STUDIO pozwalają na precyzyjnie dopasowaną pielęgnację.

 

Pedicure klasyczny, hybrydowy i leczniczy

Zabiegi upiększające to przede wszystkim pedicure klasyczny oraz hybrydowy. Pierwszy z nich stanowi podstawowy zabieg pielęgnacyjny stóp i paznokci, obejmujący odżywczą kąpiel, usunięcie zrogowaciałego naskórka i malowanie paznokci, natomiast drugi to pedicure klasyczny rozszerzony o malowanie lakierem utwardzanym w lampie UV.

Zabiegi lecznicze stanowią pedicure pielęgnacyjno-regenerujący, mający na celu przywrócenie stopom normalnego, zdrowego wyglądu. W jego ramach wykonujemy m.in. usunięcie zrogowaciałego naskórka, tworzącego bolesne rany oraz przyczyniającego się do nieestetycznego wyglądu stóp.

 

W ramach kompleksowego zabiegu pedicure w salonie kosmetycznym PERFEKT STUDIO w Poznaniu proponujemy:

  • usunięcie zrogowaciałego naskórka,
  • skrócenie paznokci,
  • skorygowanie wrastających paznokci,
  • rekonstrukcję płytki paznokciowej,
  • poprawę kondycji pięt, zwłaszcza popękanych i nadmiernie przesuszonych.

W naszym gabinecie kosmetycznym zarówno manicure, jak i pedicure wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości kosmetyki renomowanych firm, zapewniające skuteczną regenerację, nawilżenie, odżywienie oraz dotlenienie skóry stóp. Dzięki temu, że współpracujemy z takimi markami, jak Gewohl i OPI, naszym klientom możemy zaoferować także specjalistyczne zabiegi lecznicze na dłonie oraz stopy.