Hialuronoplastyka

HYAMATRIX

 HYAMATRIX wprowadziła na rynek zaawansowany technologicznie zabieg wypełniania wewnętrzych warst skóry kwasem hialuronowym w sposób nieinwazyjny. Jest to możliwe dzięki  sermu z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym bez problemu pokonującym barierę naskórkową oraz kolejnemu preparatowi strukturyzującemu niskocząsteczkowy kwas do makrocząsteczki już wewnątrz skóry. Kwas hialuronowy powiększając swoją objętość wypłyca zmarszczi i bruzdy, jednocześnie ma silny wplyw na jakość naszych białek strukturalnych. Podany w serum kwas hialuronowy stymuluje nasz wlasny endogenny kwas, oraz kolagen i elestynę do szybszego namnażania. Stąd tak doskonała regeneracja. Ponadto zabieg wzbogacony jest kolagenem natywnym oraz enzymem hamującym hialuronidazę niszczącą kwas hialuronowy w naszej skórze.

Hialurono plastyka jest zabiegiem wykorzystującym technologię bioskóry – opatrunek leczący trudne i rozległe rany (szczególnie po poparzeniach). Opatrunek nakładany na chorą skórę wbudowuje sie w jej struktury przyspieszając gojenie. W zabiegu hialurono plastyki bioskóra zamknięta jest w spójnie działających serach z kwasem hialuronowym

Dla kogo ten zabieg?

Dla każdego, kogo skóra wymaga odnowy i regeneracji. Dla osób z wrażliwą skórą, atopową, ze skórą naczyniową i trądzikiem różowatym, dla osób ze skóra przesuszoną cienką tzw. papierową, dla tych którzy chcą opóźnić starzenie i dla tych , którzy walczą z jej oznakami: zmarszczki, utrata jędrności, bruzdy, przbarwienia.

Zabieg wykonywany jest w serii minimum 4 abiegi w odstępach nie większych niż 21 dni (istotne ze wzgędu na hialuronidazę).
BARDZO WAŻNE – ze względu na właściwości higroskopijne kwasu hialuronowego istotnym jest nawadnianie skóry przed zabiegiem jaki i po nim. Pijemy okoł 2 litry płynów dziennie (kawa i herbata się nie liczy)

Co zyskujemy korzytając z Hialurono plastyki:

silną regenerację, silną stymulację zmuszająca naszą skórę do zdwojonej pracy, poprawę jędrności, wypełnienie zmarszczek, wypłycenie bruzd, redukcję rumienia, wyrównanie kolorytu skóry, pogrubienie ścian naczyń włosowatych, odmłodzenie oraz leczniczo na trądzik i świeże rany lub blizny. Zabieg wskazany jest bezpośrednio po zabiegach inwazyjnych (np. laseroterapii).

Poniżej zdjęcia z przed i po pierwszym zabiegu