Cosmelan - Poznań

COSMELAN – POZNAŃ

To zabieg, który eliminuje plamy związane z przebarwieniami skóry, a cerze tłustej i mieszanej nadaje zdrowy wygląd. Studio Estetyki Ciała PERFEKT Poznań dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klientów. Nasi specjaliści zrobią wszystko, aby w ciągu 30 dni zapomnieli Państwo o niedoskonałościach skóry!

Proponowany zabieg pozwala na eliminację plam barwnikowych, jednocześnie przywracając odpowiedni koloryt oraz doskonały wygląd cerze tłustej i mieszanej. Cosmelan umożliwia zlikwidowanie przebarwień i poprawę ogólnego wyglądu skóry w niespełna 30 dni. To innowacyjny sposób na walkę z plamami barwnikowymi, którego mogą Państwo doświadczyć w Studiu PERFEKT Poznań.

Terapia wymaga indywidualnego okresu stosowania, ustalanego na podstawie wyglądu skóry klienta i jej właściwości. Pierwszy zabieg wykonujemy w naszym gabinecie. Polega on na nałożeniu maski i ścisłym trzymaniu się określonego czasu jej zmycia. Działania kontynuujemy w domu, zachowując odgórnie ustalone wytyczne. Wizyty w naszym salonie PERFEKT Poznań zalecane są przez pierwsze dni, od rozpoczęcia terapii Cosmelan. Nie występują przeciwwskazania co do warunków atmosferycznych, więc czynności lecznicze możemy rozpocząć o każdej porze roku. Zabiegi mają działanie stricte odmładzające, eliminują nadmiar wydzieliny z gruczołów łojowych oraz nadają skórze elastyczność i zdrowy wygląd. Cosmelan zapewnia również odpowiednie naciągnięcie, dzięki czemu skóra jest gładka i wolna od przebarwień.

Cosmelan - Poznań
Cosmelan Poznań